Kartal dr. Lütfü kırdar Eğitim ve araştırma devlet hastanesi online randevu alma sistemi

Kartal devlet hastanesi olarak bilinen Dr. Lütfü Kırdar eğitim ve araştırma hastanesinde internet üzerinden randevu alma sistemi detaylı anlatımı.

Kartal Dr. Lütfü kırdar hastanesinde online randevu sistemi ilk olarak ploklinik seçilir daha sonrasında zaman dilimi seçilir ve Kimlik numarası ile işlem sonlandırılır.

Randevu almak için tıkla

Randevu hakkında bilmeniz gerekenler:
İnternetten Randevu Almak İçin:

Önce randevu alacağınız bölümü seçiniz, sonra hizmet birimini seçiniz. 11 haneli TC.kimlik numaranızı eksiksiz yazınız. Randevu Ver butonunu tıklayınız. Randevu aldıysanız randevu tarihini, saatini ve randevu numaranızı mutlaka not ediniz ve muayeneye gelirken yanınızda bulundurunuz. Lütfen randevu saatinizden 30 dakika önce muayene olacağınız yerde olunuz. Randevu alınamadıysa sistem:” Randevu Alınamadı. İstediğiniz birim için bugün ve yarın randevularımız dolduğundan randevu veremiyoruz. Lütfen yarın tekrar deneyiniz.” uyarısı verecektir. Aynı birime tekrar randevu almak isterseniz ertesi gün tekrar deneyiniz.

Randevuyu İptal Etmek İçin:

Randevunuzu iptal etmek için randevu sil yazısının üzerine gelip bir kez tıklayınız.11 haneli TC. kimlik numaranızı eksiksiz yazıp verilen randevu referans numaranızı yazarak randevu sil yazısının üzerine gelip bir kez tıklayınız. Randevunuzun silindiği, randevu referans numarasının altına yazılacaktır. Yazılmadıysa sistemde bir hata var demektir. Tekrar randevunuzu iptal ettirene kadar deneyiniz.

Randevu Sorgulama İçin:

Randevu sorgulaması yapmak için, randevu sistemi ekranındaki randevu sorgulamanın üzerine geliniz ve bir kez tıklayınız.11 haneli TC.kimlik numaranızı yazıp randevu sorgulama yazılan kısmı tıklayınız.Randevunuz var ise referans numaranızı not alınız. Randevunuz yok ise Girdiğiniz TC kimlik numarasına ait randevu bulunamadı. uyarısı verilecektir.

4 Yorum Yapılmış “Kartal Devlet Hastanesi l Dr. Lütfü kırdar Devlet hastanesi l Randevu alma” Konusu için..

  1. celal diyor ki:

    ortopedi bölümünden 12.07.2011 tarihinden yararlanmak istiyorum

  2. celal diyor ki:

    ortopedi bölümünden yarın için yararlanmak istiyorum

  3. ahmet diyor ki:

    hiç bir şekilde randevu alınmıyo..sistemce bakılmldır

Yorum Yap