Bakırköy Doktor Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Online Randevu alma sistemi.

Beah resmi internet sitesi ile hizmet veren hastanede online randevu alma işlemi çok kolay. Yapmanız ve bilmeniz gerekenler:

Randevular 2 gün için verilmektedir.
Randevuları alabilmek için gece saatlerin 00:01 olması ile birlikte yeni güne açılış verilir. Böylelikle bir sonra ki gün için randevu alabilirsiniz.

Nasıl randevu alırsınız:
1- Aşağıda verilen linkten faydalanarak ilk sayfaya gidiyoruz ve en üst kısımda RANDEVU AL butonuna tıklıyoruz
2- Açılan yeni sayfaya T.C. Kimlik numaramızı giriyoruz ve ardımdan ikinci kutucuğa Doğum yılınızı en son olarakta telefon yani irtibat numaranızı giriyorsunuz ve devam butonuna basıyorsunuz.
3- Yeni gelen pencerede birinci kısımda Bakırköy Dr. Sadi Konuk Hastanesini Seçiyorsunuz ve bir alttaki sekmenin açılması ile almak istediğiniz bölümü seçiyorsunuz. Daha sonrasında alınacak gün ve doktor seçilir ve listele butonuna basarak devam edersiniz.
4- Listelenen sayfada boş olan randevular YEŞİL renk ile renklendirilmiştir.Dolu olan randevular ise KIRMIZI renk ile renklendirilmiştir.

5- İstediğiniz saati belirlediyseniz üzerine tıklayın ve yeni sayfanın gelmesini bekleyin daha sonra onaylamanız istenecektir. onlaylandıktan sonra Çıktıya yönlendirecektir. Print etmenize gerek yoktur.

Hastane Resmi Sitesi:
www.beah.gov.tr

Randevu almak için TIklayın

5 Yorum Yapılmış “Bakırköy Devlet Hastanesi Randevu Alma” Konusu için..

 1. hanifi diyor ki:

  lütfen bakırköy devlet hatanesi randevu nasıl alabilirim ?
  yardımcı olsanız!!!!

  • pramid diyor ki:

   İlgili başlıkta online randevu almak için tıklaya tıklayınız. ve karşınıza gelecek olan ekranda sol üstte randevu al butonu var onu tıklayın ve sonra gelen web ekranında T.c kimik nonuz doğum yılınız ve telefon nonuzu yazın ve devam botununa basınız.

   Daha sonra İlk kutucukta hastaneyi ikincisinde ilgili servisi 3. de ise polikliniği 4. de ise zamanı seçin ve randevu al diyin daha sonra onayla dedikten sonra tamamdır.

 2. ismini vermek istemeyen kişi diyor ki:

  saat kaçta randevu alımı başlıyor

 3. gülcihan gezer diyor ki:

  randevu almak istiyorum

 4. gülcihan gezer diyor ki:

  randevu almak ve saat kaçta girmem gerekir. o zaman girip randevu alayım

Yorum Yap